DVD NNM Malignant Tumour The Way Of Metallist

DVD NNM Malignant Tumour The Way Of Metallist
Obchod >>
Informace o produktu:
Kategorie: Elektronika | TV, video, audio | Audio | Hi-Fi komponenty | CD přehrávače
Dodavatel:NNM
Cena:350 Kč

DVD NNM Malignant Tumour The Way Of Metallist Double DVD MALIGNANT TUMOUR DVD1 obsahuje hraný polodokumentární film THE WAY OF METALLIST, který je vlastně ohlédnutím se za čtvrtstoletím fungování kapely prostřednictvím archivních záběrů a komentářů předních osobností hudební scény což je rámcováno příběhem metalem nepolíbeného mladíka, který s kapelou vede aranžovaný rozhovor a čím hlouběji pod povrch se dostává, tím více se mu kultura sepraných džísek a metalizovaného rokenrolu zamlouvá. Celý příběh je pochopitelně podán s humorem kapele vlastní (délka 63 minut). DVD2 obsahuje všechny oficiální videoklipy MALIGNANT TUMOUR, výroční vystoupení z roku 2011, kdy skupina slavila 20 let existence, soutěž o nejlépe zazpívaný hit WE ARE THE METAL a unplugged koncert (135 minut). Drobnosti » DVD » CD » LP » DVD NNM Malignant Tumour The Way Of Metallist


 • kalich NNM Game of thrones House Targaryen
  kalich NNM Game of thrones House Targaryen

  kalich NNM Game of thrones House Targaryen funkční kalich, dekorace. Oficiální produkt Hra o trůny (Game of Thrones). Rozměr cca.: výška -..

  1199 Kč
 • boxerky NNM Motörhead Logo S
  boxerky NNM Motörhead Logo S

  boxerky NNM Motörhead Logo S dva kusy pánských boxerek Motörhead. Oboje boxerek mají vyšívaný nápis Motörhead na elastickém pásku, ale jen..

  599 Kč
 • figurka filmová NNM To Stephen King
  figurka filmová NNM To Stephen King

  figurka filmová NNM To Stephen King figurka Pennywise z filmu TO (IT). Oficiální produkt! Figurka má pohyblivé končetiny. Obsah..

  3799 Kč© 2020 Vyberte si z široké nabídky! Metalové oblečení a doplňky za skvělé ceny. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí