figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ

figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ
Obchod >>
Informace o produktu:
Kategorie: Metalové oblečení | Hobby | Sběratelské figurky
Dodavatel:KNUCKLEBONZ
Cena:9999 Kč

figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ Nádherný 3D obraz v podobě uměleckého díla pro opravdové sběratele a fanoušky legendární kapely Pantera . Vyrobeno firmou KnuckleBonz. Obraz je oficiálně licencovaný. Produkt je vyrobený z velice kvalitní tvrzené syntetické pryskyřice (polyresin), je ručně odlévaná i malovaná. Součástí balení je stojan k postavení np. na stůl, nebo produkt lze samostatně zavěsit na zeď k čemuž slouží zadní otvory pro pověšení. Rozměry 3D obrazu: 30 x 30 cm. Jedná se o limitovanou edici 1992kusů, každý kus je očíslovaný a dodávaný s certifikátem pravosti vytištěným na zadní straně tohoto 3D vinylu. Baleno v dárkovém boxu - viz spodní fotka. Figurky » skupiny » figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ


 • figurka filmová NNM Hellraiser Pinhead
  figurka filmová NNM Hellraiser Pinhead

  figurka filmová NNM Hellraiser Pinhead hororový pěnový míček (MADBALLS) ve tvaru hlavy Vaší oblíbené postavy z filmu. Průměr míčku cca.:..

  450 Kč
 • figurka (dekorace) Final Check In - U3391J7
  figurka (dekorace) Final Check In - U3391J7

  figurka (dekorace) Final Check In - U3391J7 figurka, dekorace - vyrobená z ručně malované syntetické pryskyřice (polyresin) - velice precizní..

  1099 Kč
 • figurka skupiny POP Black Sabbath POP!
  figurka skupiny POP Black Sabbath POP!

  figurka skupiny POP Black Sabbath POP! menší figurka "karikatura" - POP! , figurka je balená v průhledném PVC boxu ve kterém rovněž naleznete..

  650 Kč© 2021 Vyberte si z široké nabídky! Metalové oblečení a doplňky za skvělé ceny. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí