figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ

figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ
Obchod >>
Informace o produktu:
Kategorie: Metalové oblečení | Hobby | Sběratelské figurky
Dodavatel:KNUCKLEBONZ
Cena:9999 Kč

figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ Nádherný 3D obraz v podobě uměleckého díla pro opravdové sběratele a fanoušky legendární kapely Pantera . Vyrobeno firmou KnuckleBonz. Obraz je oficiálně licencovaný. Produkt je vyrobený z velice kvalitní tvrzené syntetické pryskyřice (polyresin), je ručně odlévaná i malovaná. Součástí balení je stojan k postavení np. na stůl, nebo produkt lze samostatně zavěsit na zeď k čemuž slouží zadní otvory pro pověšení. Rozměry 3D obrazu: 30 x 30 cm. Jedná se o limitovanou edici 1992kusů, každý kus je očíslovaný a dodávaný s certifikátem pravosti vytištěným na zadní straně tohoto 3D vinylu. Baleno v dárkovém boxu - viz spodní fotka. Figurky » skupiny » figurka skupiny KNUCKLEBONZ Pantera KNUCKLEBONZ


 • figurka KILLSTAR Skull
  figurka KILLSTAR Skull

  figurka KILLSTAR Skull stylová keramická dekorace ve tvaru lebky. Barva: perleťová - lesklá. Rozměry cca.: výška - 15cm, šířka - 14cm, hloubka..

  599 Kč
 • figurka ALCHEMY GOTHIC Black Cat Skull
  figurka ALCHEMY GOTHIC Black Cat Skull

  figurka ALCHEMY GOTHIC Black Cat & Skull dekorace - vyrobená z ručně malované syntetické pryskyřice (polyresin) - velice precizní detaily i..

  690 Kč
 • figurka skupiny NNM Iron Maiden Aces High (Pilot Eddie)
  figurka skupiny NNM Iron Maiden Aces High (Pilot Eddie)

  figurka skupiny NNM Iron Maiden Aces High (Pilot Eddie) malá PVC figurka. Oficiální produkt! Výška cca.: 9,5cm. Složení: PVC. Baleno v..

  999 Kč© 2021 Vyberte si z široké nabídky! Metalové oblečení a doplňky za skvělé ceny. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí